Az előttünk álló héten, február 2-án, hétfőn Urunk bemutatásának ünnepe, Gyertyaszentelő Boldogasszony napja, 3-án, kedden Szent Balázs püspök és vértanú 5-én, csütörtökön Szent Ágota szűz és vértanú emléknapja, 6-án, pénteken pedig Miki Szent Pál és társai, japán vértanúk emléknapja lesz.
Február 2-án, hétfőn, Urunk bemutatásának ünnepén, a szentmise este 18.00 órakor kezdődik a gyertyaszentelés szertartásával, valamint a gyertyaszentelő körmenettel.
Február 3-án, kedden, Szent Balázs püspök és vértanú emléknapján, az este 18.00 órakor kezdődő szentmise után kerül sor az emléknaphoz kötődő Balázs-áldás szertartására. Balázs-áldásban lehet részesülni jövő vasárnap minden szentmise végén is.
A plébániai tanácsadó testület tagjait, valamint azokat a jószándékú segítőkész testvéreinket, akik szívesen eljönnének a templomi karácsonyfák lebontására, tisztelettel kérjük, hogy február 3-án, kedden az esti szentmise után szíveskedjenek segítségünkre lenni a templom rendbetételében. Nagylelkű segítségüket előre is köszönjük!
Február 6-án, pénteken a szokott időpontban látogatjuk az elsőpéntekes betegek első csoportját.
A Győri Keresztény Énekkarosok február 7-én, szombaton este, a szentmise után 19.00 órakor közösen adják elő a Szent Imre templomban Sillye Jenő: Jézus anyja, Mária című Mária oratóriumát. A belépés díjtalan, felajánlott adományaikat köszönettel elfogadjuk templomunk zenei életének támogatására.