Győri Szent Imre Plébánia
9024 Győr, Szent Imre út 35.
(96) 424 443
gyoriszentimre.iroda@gmail.com

 

Honlapunk megújult!

Kedves Olvasóink!

A győri Szent Imre Plébánia honlapja megújult.

Ez a honlap átmenetileg archívumként még elérhető marad, de a továbbiakban nem frissül.

A győri Szent Imre Plébánia új honlapja a következő címen érhető el, így amennyiben a kedvencek/könyvjelzők közé mentette el oldalunkat, az is érdemes frissíteni:

GYŐRI SZENT IMRE PLÉBÁNIA

Szent Imre Bál 2013


A régi hagyományokat a tavalyi évben felevenített Szent Imre Bál sikerén felbuzdulva az idei évben is megrendeztük egyházközségi bálunkat a Kristály Étteremben. Mintegy nyolcvanan vettünk részt a bálon, amelyet Tamás atya nyitott meg egy közös imádsággal, melyet az ifi-csoport nyitótánca követett (ezt a videóra kattintva feleleveníthetjük). A finom vacsora után kezdődött a tánc, de hogy egészen rongyosra ne táncoljuk a cipőnket, pihenésképpen a DINO Színpad humoros előadását tekinthettük meg, majd éjfél tájban a hívek által felajánlott tombolatárgyak (és persze az egyházközség által felajánlott fődíj) kisorsolása következett, majd - ha nem is kivilágos kivirradtig - tovább folytatódott a tánc. Tekintsék meg a bálról készült fényképeket is.

RSS feliratkozás

Kövessen bennünket!