Győri Szent Imre Plébánia
9024 Győr, Szent Imre út 35.
(96) 424 443
gyoriszentimre.iroda@gmail.com

 

Honlapunk megújult!

Kedves Olvasóink!

A győri Szent Imre Plébánia honlapja megújult.

Ez a honlap átmenetileg archívumként még elérhető marad, de a továbbiakban nem frissül.

A régi honlap híreit a menüből éri el.

A győri Szent Imre Plébánia új honlapja a következő címen érhető el, így amennyiben a kedvencek/könyvjelzők közé mentette el oldalunkat, az is érdemes frissíteni:

↓↓↓  Kattintson ide! ↓↓↓

GYŐRI SZENT IMRE PLÉBÁNIA

Hirdetés (2012.01.15.)

Évközi 2. vasárnap

Házszentelés - Ökumenikus imahét - Szent Imre Bál                                             

 

Régi szokás szerint Vízkereszt ünnepe tájékán tartjuk a házszenteléseket. Akik szeretnék megszenteltetni házukat vagy lakásukat, kérjük, hogy iratkozzanak fel a sekrestyében. A feliratkozás alapján, február 19-ig vasárnaponként a délutáni órákban végezzük a házszentelés szertartását.

 

 

Január 16-22-ig Ökumenikus imahét lesz a keresztények egységéért. Templomunkban január 17-én, kedden délután 5 órakor Lentulai Attila református esperes fog igét hirdetni. Az imahét részletes programja megtekinthető a faliújságon.

 

Kedden este az ökumenikus imaest miatt a Biblia óra elmarad.

 

A Szent Imre Egyházközség képviselőtestülete január 27-én, pénteken 19 órai kezdettel a Kristály étteremben rendezi meg egyházközségi bálját. A belépőjegyet hétköznaponként az irodában, szombati és vasárnapi szentmisék után a bejáratnál lehet venni 4000 forintért, ami tartalmazza a vacsora és belépő költségét is.