Győri Szent Imre Plébánia
9024 Győr, Szent Imre út 35.
(96) 424 443
gyoriszentimre.iroda@gmail.com

 

Honlapunk megújult!

Kedves Olvasóink!

A győri Szent Imre Plébánia honlapja megújult.

Ez a honlap átmenetileg archívumként még elérhető marad, de a továbbiakban nem frissül.

A győri Szent Imre Plébánia új honlapja a következő címen érhető el, így amennyiben a kedvencek/könyvjelzők közé mentette el oldalunkat, az is érdemes frissíteni:

GYŐRI SZENT IMRE PLÉBÁNIA

Hittanverseny eredményhirdetés - 2015.03.08.

Örömmel hirdetjük a kedves testvéreknek, hogy a 2015. évi városi hittanversenyen hittanos gyermekeink nagyon szép eredményeket értek el, amihez ezúton is gratulálunk minden, a versenyen részt vett hittanosunknak és különösen is a győzteseknek. A felkészítő hitoktatóknak külön köszönjük a sok fáradságot és munkát. Az eredmények kihirdetésére a vasárnapi diákmisén került sor, a képeken - ha nem is teljes létszámban - a továbbjutott tanulókat látjuk. 

A helyezések a következők:

A plébániákhoz tartozó önkormányzati iskolák hittanosainak megrendezett verseny helyezettjei a Szent Imre Plébániáról:

            3. osztály:                   1. helyezett:     Piukovics Katalin   (Felkészítő hitoktató: Harasztiné Bársonyosi Ágnes)

            5. osztály:                   2. helyezett:     Piukovics Lőrinc    (Felkészítő hitoktató: Horváthné Sándor Tünde)

___________________________________________________________________________

            2. osztály:                   1. helyezett:     Tamás Gellért (A Szent Anna Plébánia hittanosa)

Az egyházi iskolák katolikus hittanosai számára megrendezett verseny helyezettjei a Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium és Általános Iskolából:

            3. osztály:                   3. helyezett:     Rehák Írisz
                                               4. helyezett:     Reszkető Eszter

            4. osztály:                   1. helyezett:     Szabó Júlia
                                               2. helyezett:     Szabó Virág
                                               4. helyezett:     Horváth Liza

            5. osztály:                   1. helyezett:     Reszkető Ábel
                                               2. helyezett:     Molnár Mátyás
                                               4. helyezett:     Pálfay Dániel

            6. osztály:                   1. helyezett:     Pesti Máté
                                               2. helyezett:     Ruff Orsolya
                                               3. helyezett:     Szentesi Dóra

            7. osztály:                   1. helyezett:     Garai Barnabás

            8. osztály:                   1. helyezett:     Gyurics Janka
                                               2. helyezett:     Jagudits Ágnes
                                               3. helyezett:     Pusztai Tímea

             (Felkészítő hitoktató: Pozsgai Ágnes)

RSS feliratkozás

Kövessen bennünket!