Győri Szent Imre Plébánia
9024 Győr, Szent Imre út 35.
(96) 424 443
gyoriszentimre.iroda@gmail.com

 

Dr. Simon Tamás László bencés atya ezüstmiséje

 

Szeptember 7-én délelőtt 10 órakor mutatta be ünnepélyes ezüstmiséjét templomunkban Dr. Simon Tamás László bencés atya, aki plébániánk területén nőtt fel. A szentmise elején Tamás atya köszöntötte az ezüstmisés atyát, akit a szentimrések közül sokat Tamás atyaként, mások általában rendi nevén László atyaként ismernek. A szentmise homíliáját Dr. Sulyok Elemér atya mondta. A szentmisét László atya a pannonhalmi szerzetesi közösség több tagjával és más vendég atyákkal együtt mutatta be. Az ünnepélyes ezüstmisés áldás előtt Tamás atya és Tóth Imre, az egyházközség világi elnöke ajándékkal köszöntötte László atyát. A mise után a templomkertben kötetlen beszélgetésen találkozhattunk László atyával és a vele érkezett többi vendégekkel. Köszönjük, hogy részesei lehettünk ennek az ünnepélyes hálaadó szentmisének, imádkozunk László atyáért és egyben az ő imáját is kérjük egyházközségünkért.

RSS feliratkozás

Kövessen bennünket!