Győri Szent Imre Plébánia
9024 Győr, Szent Imre út 35.
(96) 424 443
gyoriszentimre.iroda@gmail.com

 

Honlapunk megújult!

Kedves Olvasóink!

A győri Szent Imre Plébánia honlapja megújult.

Ez a honlap átmenetileg archívumként még elérhető marad, de a továbbiakban nem frissül.

A győri Szent Imre Plébánia új honlapja a következő címen érhető el, így amennyiben a kedvencek/könyvjelzők közé mentette el oldalunkat, az is érdemes frissíteni:

GYŐRI SZENT IMRE PLÉBÁNIA

Szent Imre Bál 2012

A Szent Imre Egyházközség képviselőtestülete a hívek örömének szolgálatára, az egymással való találkozás és az egymással való ismeretség erősítésére hosszú idők után újból megrendezi egyházközségi bálját fiataloknak és felnőtteknek január 27-én, pénteken 19 órai kezdettel a Kristály étteremben. A belépőjegyet január 9-től, hétfőtől hétköznaponként az irodában, szombati és vasárnapi szentmisék után a bejáratnál lehet venni 4000 forintért, ami tartalmazza a vacsora és belépő költségét is. Aki teheti, kérjük, tombolatárgy felajánlásával segítse bálunk sikerét. Nagylelkűségüket előre is köszönjük. A szerény bevételt templomunk orgonájának felújítására szeretnénk fordítani.

(címlapról a plakát a "Bővebben" feliratra kattintva tekintető meg)

 

farsangi_bal2012500

RSS feliratkozás

Kövessen bennünket!